Головний недостаток цих сканерів - розмір зображення по ширині, яке він може сканувати за один "прохід" Якщо ширина скануючої головки приблизно до 15 см, цього вистачить для сканування фотографії та книжки невеликого формату, а наприклад для сканування сторінки газети, журналу, книги великого формату, то вам доведеться сканувати декілька разів, а потім довго та нудно "склеювати" шматки відсканованого зображення.
Планшетні. Рух скануючої голівки у сканерах такого типу автоматизовано, тому переміщувати вам не доведеться нічого. Цей скранер має вигляд великого планшета, який розташовується на столі. Щоб відсканувати аркуш із зображенням або текстом, вам доведеться покласти цей аркуш на прозору скляну площину, під якою рухається скануюча головка сканера. Зверху прилад закривається спеціальною кришкою... А далі сканер все зробить сам - точно так, як працює ксерокс. Ось тільки після завершення сканування вийде не паперава, а цифрова копія зображення малюнку чи тексту - файл.
Сканери формату А4, тобто сканери які можуть сканувати зображення з аркуша, розмір якого А4 (стандартний принтерний папір) призначені для масового ринку. Але існують сканери формату А3 і навіть А2, але їх ціна не задовольняє гаманці користувачів. А особливо розміри абсолютно не відповідають розмірам вільного місця на столі користувача, адже це розгорнута газета в повний розмір. Та й стандартний сканер формату А4 - пристрій не з маленьких, враховуйте його розміри 50 х 30 см. Тож заздалегідь до його покупки приготуйте для нього місце.
Комментариев нет:
Отправить комментарий